KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242200
nr 1324 2200
Oidentifierad konstnär. Flicka. Signerad Maximov, daterad 1966. Olja på duk, 1966, ca 98x66 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:47:26
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)